aukcion_dobra
25.38%
Зібрано: 5 329 UAH
з: 21 000 UAH

Коли творчість та майстерність поєднуються заради шляхетної мети — народжується магія дійства.
На UKRAINIAN KID’S FASHION WEEK колаборація дизайнерів, створила колекцію одягу, прямо під час заходу.
Нова капсульна колекція «Peacock Inspired» створювалась колаборацією трьох дизайнерів:

Дизайнер Анна Черній — майстер авангарду та сценічного костюму, засновниця бренду авангардного та карнавального одягу «Інфанта Карнавал»
Сторінка бренда на ФБ: https://www.facebook.com/infanta.karnaval.1/

Дизайнер Анна Суляк — фахівець з виробництва трикотажу, коуч-консультант з організації швейного бізнесу, засновниця бренду одягу «Soul Light»
Сторінка в ФБ — https://www.facebook.com/Akcidi

Дизайнер Єлена Скоробогач — засновниця однойменного бренду, майстер шкільної форми, елегантних суконь для дівчат та карнавального одягу, партнер танцювальної студії Али Духової «TODES».
Сторінка в ФБ: https://www.facebook.com/profile.php?id=100023771176293

Щойно наші дизайнери зробили останній стібок — як одяг перемістився на подіум! Дизайнери відійшли від стилю авангард, і створили стильну та зручну колекцію, яку можна носити щодня! На показі були представлені — стильні світшоти, сукні у стилі «спорт», туніки, худі, — виконані з використанням трикотажу, чорної сітки та яскравої голограмної шкіри!

БЛАГОДІЙНИЙ АУКЦІОН:
Представлені моделі, можна придбати за 2000 грн. — зібрані кошти з якого підуть на покупку Інфузійного насоса (вартістю 21 000 грн.) в Одеську обласну дитячу клінічну лікарню.
Крім того, серед усіх, хто зробить мінімальний благодійний внесок — 50 грн., організатори проведуть додатковий розіграш 3 одиниць одягу з цієї колекції, за допомогою сервіса випадкових чисел. Всім, хто зробить благодійний внесок на сайті фонду, буде автоматично присвоєно порядковий номер для проведення розіграшу. Кількість внесків — не обмежана.

Також кожен має змогу замовити будь-яку модель на індивідуальний пошив у дизайнерів (вартість від 1000 до 2000 грн.).


Поделится

Пожертвования уже сделали: