vir-u-divo-off
51.86%
Зібрано: 12 965 UAH
з: 25 000 UAH

Збір коштів зупинено!

Благодійне свято «ВІР У ДИВО», приурочене до Дня Святого Миколая, відбулося у Києві 18 грудня. Захід організувала відома телеведуча Габріелла Массанга, аби подарувати маленьким гостям справжню Новорічну казку та допомогти дітям-«метеликам».

Цього разу телеведуча проводила збір коштів для того, щоб пошити дітям з бульозним епідемолізом спеціальний одяг. У людей, які мають це захворювання, настільки тонка і крихка шкіра, що їм необхідні не лише спеціальні ліки, а й одяг.

Як зазначила сама Габріелла Массанга: «Вже традиційно, щороку, ми проводимо подібні акції, аби зібрати кошти на різні потреби дітей-«метеликів». Потім за ці гроші купують харчування, медикаменти, а цього разу – комплекти одягу. Я щаслива, що з кожним роком до нас приєднується все більше небайдужих людей, які хочуть допомогти».

Під час заходу усі, хто любить слухати музику, насолоджувалися виступами Сніжани Єгорової та Дмитра Оленича, Андрія Кіше, Олени Гребенюк, Олександра Павліка та гурту «Two kooms», Ярослави Руденко, Анни Добриднєвої, дитячого колективу «Ладоньки», співаків творчого об’єднання «PARADIZ»: Марії Байдак, Анни Воронової, а також артистки Олександри Чалої із цирку «Кобзов».

Крім того, гостям свята були представлені дві колекції дитячого одягу українських дизайнерів: Андре Тана – «ANDRE TAN KIDS» та яскраві сукні від «Lily Land». Покази організувала модельна агенція «LolaKids models». Під час заходу відбувся благодійний зірковий аукціон на підтримку дітей-«метеликів». Українські співачки Світлана Тарабарова, Вероніка Коваленко, Лілу, Камалія, ведуча Сніжана Єгорова, художники Євген Лозовий та Ірина Трєтяк, а також компанія «Bioderma» надали свої лоти для аукціону.

Загалом було зібрано близько 18 000 гривень. За ці кошти для сорока дітей придбають спеціальний одяг.

Свято було організовано за підтримки благодійного фонду Оксани Уткіної «Діти Квіти Життя».

Висловлюємо подяку в організації заходу:
Ресторану «Harry»,
Генеральному теле-партнеру «5 канал»,
Голові БФ «Місія-SOS» Наталії Ткаченко-Ритвіній,
Бренду косметики «Bioderma»,
Мережі салонів «Londa»,
Дякуємо незмінному партнеру проекту «Сімейні зустрічі» – магазину «МегаМаркет».

Поделится

Пожертвования уже сделали: